ΕΠΣΦ: Έξι παιχνίδια το Σάββατο για την Α’ Κατηγορία

Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας, αναβάλλεται ο αγώνας Κεραυνος Αγ. Γεωργιου - Οπουντιος Μαρτινου λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου Αγ. Γεωργίου, (είναι καλυμμένο με χιόνι).

Το παιχνίδι ορίσθηκε για την Τετάρτη 16/01/2019 εάν και εφόσον το γήπεδο είναι κατάλληλο. Σε διαφορετική περίπτωση θα ορισθεί από την Επιτροπή Πρωταθλήματος σε άλλη ημερομηνία.

Έτσι το βράδυ της Πέμπτης η Επιτροπή Διαιτησίας της διοργανώτριας, όρισε τους διαιτητές για τα υπόλοιπα παιχνίδια της Α’ και όσα διεξαχθούν για τη Β’ Κατηγορία.

Αναλυτικά:
Α΄ κατηγορία (14η αγωνιστική)

Σάββατο 12-01-2019 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ - ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ Ν ΚΡΙΚΕΛΟΥ

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΧΑΝΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο12-01-2019 (11η αγωνιστική)

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ –ΓΛΥΦΑ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ ΩΡΑ 12:00

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ -ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Κυριακή 13-01-2019 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΓΑΡΔΙΚΙ-ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΑΤΡΟΜ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 15.30

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Πηγή...