Οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

Από την Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, ορίσθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας, της 6ης αγωνιστικής στη Β’ και του παιδικού (Κ-14 και Κ-16) πρωταθλήματος.

Στη μεγάλη κατηγορία αυτό το Σάββατο έχουμε την επικίνδυνη έξοδο της πρωτοπόρου Αταλάντης στα Καλύβια, ενώ Οπούντιος και Νέο Κρίκελλο που ακολουθούν έχουν παιχνίδια στην έδρα τους με Ελάτεια και Λάρυμνα αντίστοιχα.

Αναλυτικά:

Σάββατο 10-11-2018 ΩΡΑ: 15.00

Α΄ κατηγορία 7η αγωνιστική

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας 6η αγωνιστική

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ - ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ - ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ-ΒΛΑΧΟΣ

Κυριακή 11-11-2018 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Βοηθοί: ΑΔΑΜ -ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ - ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Αγώνας: ΜΑΛΙΑΚΟΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 10-11-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΣΤΥΛΙΣ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακή 11-11-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ

Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ

Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΩΡΑ: 09.45

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Πηγή...