ΠΑΣ Λαμία Αστέρας Τρίπολης 1-0: Ένα γκολ ήταν αρκετό

Χρυσός σκόρερ ο Καραγιάννης… Ένα γκολ ήταν αρκετό για την ομάδα του ΠΑΣ Λαμία να πάρει πολύτιμη νίκη μετά από τρεις μήνες, απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Super League Σουρωτή.
Διαβάστε περισσότερα

ΠΑΣ Λαμία Αστέρας Τρίπολης: 0-0 (ημίχρονο)

Λευκή ισποπαλία στο πρώτο ημίχρονο στο ΔΑΚΛ. Με δύο καινούρια πρόσωπα στην αρχική 11αδα, η ομάδα της Λαμίας απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Super League Σουρωτή.

Βόλεϊ: «Έπεσε» στην Καρδίτσα με 3-0 ο Φιλαθλητικός

Με απουσίες παρατάχθηκε η ομάδα του Φιλαθλητικού Λαμίας στην Καρδίτσα όπου γνώρισε την ήττα με 3-0 σετ από τον ισχυρό Σ.Π.Α.Κ., στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος βόλεϊ της Β’ Εθνικής των Ανδρών.

ΠΑΣ Λαμία: Με καινούρια πρόσωπα κόντρα στον Αστέρα

Εισιτήρια μόνο από τα εκδοτήρια του γηπέδου και διαδικτυακά... Ολοκληρώθηκε το πρωί του Σαββάτου (20/1) η προετοιμασία του ΠΑΣ Λαμία για την δεύτερη εντός έδρας αναμέτρηση για το 2018 την Κυριακή (17:15) με αντίπαλο τον Αστέρα Τρίπολης.

Ο Μπλούνας στο μεγάλο παιχνίδι Καλαπόδι - Αταλάντη

Ο Γιάννης Μπλούνας ορίσθηκε να διευθύνει το μεγάλο παιχνίδι που ξεκινά το β’ γύρο στην Α’ ΕΠΣΦ, μεταξύ Καλαποδίου και Αταλάντης. Βοηθοί του θα είναι οι Καλύβας και Κουτσόβουλος.