Παναιτωλικός ΠΑΣ Λαμία 1-0: Παράταση της αγωνίας για την παραμονή

Η γνωστή συνταγή Τεννέ δεν έπιασε στα παλιά λημέρια. Mετά την ήττα της Κέρκυρας η Λαμία θέλει έναν βαθμό στις δύο τελευταίες αγωνιστικές για να μείνει στην Super League.
Διαβάστε περισσότερα

Φωτογραφίες και βίντεο από τον τελικό του ΔΑΚΛ (Κ15)

Ο Παναθηναϊκός ήταν η ομάδα που κατέκτησε το κύπελλο του πρωταθλητή στο πρωτάθλημα Super Laegue Κ15, επικρατώντας στον τελικό του ΠΑΟΚ, σε ένα παιχνίδι που φιλοξενήθηκε στο ΔΑΚ Λαμίας.

ΠΑΣ Λαμία: Με πολλές απουσίες στο Αγρίνιο

Η αποστολή που ανακοίνωσε ο Μπάμπης Τεννές… Γεμάτο ήταν αυτή τη φορά το απουσιολόγιο για τον Μπάμπη Τεννέ, ενόψει της Κυριακάτικης αναμέτρησης με τον Παναιτωλικό (22/4, 19:00) στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Super League Σουρωτή.

Οι επιδόσεις των μαθητών μας στους 61ους Σχολικούς Αγώνες Στίβου Λυκείων

Στα Τρίκαλα την Κυριακή οι αθλητές από Φθιώτιδα, Ευρυτανία και Φωκίδα. Καλές επιδόσεις ακόμη και ρεκόρ σημειώθηκαν στο 61ο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Στίβου που διεξήχθη στο Σχηματάρι την Τετάρτη 18 Απριλίου 2018.

Α’ ΕΠΣΦ: Μεσημέρι ο αγώνας στους Ευρυτάνες

Το πρόγραμμα του Σαββάτου 21 Απριλίου 2018 ανακοίνωσε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Φθιώτιδας. Στην Α’ Κατηγορία διεξάγεται η 28η αγωνιστική με τα παιχνίδια να αρχίσουν στις 17:00 πλην του αγώνα Ευρυτανικός – Μαλεσίνα που θα παίξουν στις 15:00’.

Έρχονται ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός το Σάββατο στη Λαμία

Το πανόραμα της Super League Κ15… Ο μεγάλος τελικός του 5ου Πρωταθλήματος Super League Κ15, διεξάγεται το Σάββατο 21 Απριλίου 2018 στις 17:00 στο ΔΑΚ Λαμίας. Αντίπαλοι οι πρωταθλητές Βορείου και Νοτίου Ομίλου, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός αντίστοιχα.